Tantra pre ženy

ESENCIE BOHYNE
tantra pre ženy

víkendové semiáre

Vstúp do svojej ženskej sily a objav svoju vrodenú múdrosť!
Prepoj sa s transformačnou silou svojho srdca!
Zakoreň sa v hĺbke svojho lona!
Nechaj sa viesť múdrosťou svojej intuície!

Tento jedinečný program channelovala špeciálne pre ženy tantrická osvietená učiteľka Ma Ananda Sarita, pre rozvoj vedomia žien.

Photo Credit Zuzana Zonova, Lektorsky trenink Godess Essence 2018/2019 s Ma Amanda Saritou a Ma Prem Tanmayou, www.tantra-essence.com.

"Pokiaľ žena nie je prepojená so svojími prirodzenými darmi, neustále niečo hľadá a cíti nespokojnosť. 
Je odpojená od svojich zdrojov a vnútornej sily."

Ma Ananda Sarita

PROGRAM A ČO SA NAUČÍŠ

VIAC O CELOM PROGRAME

Program Esencie bohyne vychádza zo starodávneho učenia Tantry, ktoré má 5000 ročnú tradíciu. Rešpektuje ženu v jej jedinečnosti.
Je zameraný na rozvoj ženských darov a schopností – ženských pozitívnych aspektov (čakry, ktorými žena prináša svoje dary).
Hlavným zámerom programu je priviesť ženu k celistvosti a duchovnému prebudeniu.

Esencie bohyne má 4 moduly, z kotrých každý je zameraný na iné centrum ženskej sily –  čakru. Každý modul je jedinečný a originálny svojím obsahom a témou.

Celý program sa vypisuje 1x za rok.
Môžeš sa prihlásiť, alebo môžeš začať ktorýmkoľvek modulom, ktorý si Ťa zavolá.
Ak chceš využiť plný potenciál a transformačnú silu tohto programu a vyťažiť z neho maximum, môžeš Esencie bohyne absolvovať vcelku v tom poradí, ako ho Sarita vytvorila.

AKTUÁLNE TERMÍNY

4 MODULY ESENCIE BOHYNE

SILA SRDCA
OTVOR SA SEBE A LÁSKE!

Témy spojené so zdravím, krásou, sebeláskou, ženskou pohodou a prijatím svojho tela.

POSVÄTNÁ SEXUALITA
SPOJ SA MYSTÉRIOM LONA A YONI!

Témy spojené s cykličnosťou, emočným plynutím, zrodením, smrťou a tvorivosťou.

INTUÍCIA A LIEČENIE
PREPOJ SA SO SVOJOU VNÚTORNOU MÚDROSŤOU!

Témy spojené s imagináciou, nadhľadom, vnútornou víziou, intuíciou a integráciou.

SPIRITUALITA ŽENY A
DUCHOVNÉ MAJSTROVSTVO

STAŇ SA VEDOMOU ŽENOU!

Témy jednoty za hranicou duality. Integrácia a kozmické vedomie.

PÁR SLOV O MNE

Moje meno je Jana Kaššová, som certifikovaná tantrická lektorka, profesionálna koučka a sprievodkyňa žien. Sprevádzam a podporujem ženy na ich transformačnej ceste k vlastnej vnútornej esencii a vedomiu. Baví ma vytvárať priestor pre integráciu a rozpomínanie sa: „Kto som?“
Tantra, meditácia, práca s dychom a systemické konštalácie ma napĺňajú a vyživujú.
Sama som prešla hlbokou premenou, ktorá začala v roku 2007. Ako žena som sa cítila stratená a nepochopená.
Ženské tantrické skupiny mi pomohli opäť sa vrátiť k sebe. Cítim hlboké prepojenie so svojím lonom, sexualitou a srdcom.
Byť ženou je pre mňa požehnaním.

ČO NAPÍSALI ŽENY

„Cesta Esencie bohyne pre mňa znamená cestu sebapoznania. Postupne som uvoľňovala svoje vrstvy obmedzení. Cítila som bezpečný priestor a podporu. Esencie bohyne mi dali úplne nový vhľad do života. Priniesli mi pokoj, ticho, uvedomenie a vnútorné prijatie seba.
Spoločnosť žien, ich pohľad na život, ich príbehy a zdielania boli inšpirujúce. Zažili sme veľa spoločnej radosti a ženskej energie.“
Ivanka 38. rokov

„Cítim obrovskú vďačnosť za Tvoje umenie hovoriť k nám, do našej hĺbky a prebúdzať nás. Cítim, že som sa znovu spojila so sebou. Opäť si uvedomujem svoju podstatu. Z Tvojich úst a z Tvojho srdca zneli všetky informácie a pozvania (ktoré som už možno počula predtým) zrazu zrozumiteľne a ja som ich konečne „počula“. Dotkli sa môjho vnútra. Reagovla som na ne svojím prijatím a pretavením do každodenného života. Bolo to krásne:)
Inšpirovala si ma svojím životným postojom k ženstvu. Dala si mi množstvo cenných informácií a skúseností, ďakujem Ti z celého srdca.“
Sylvia, 42 rokov

MIESTO KONANIA STRETNUTÍ

Štúdio Jakaí, Bakošova 1, 841 03 Bratislava – Lamač
(mapka a spoje mhd).
Tento krásny priestor je tvorený s láskou pre ženy a ženské skupiny. Je navrhnutý a zariadený podľa učenia Feng Šuej. Jemný dizajn a rôzne farebné doplnky vytvárajú pocit harmónie. Energetické čistenie priestoru je ošetrené prístrojom Somavedic a Tachyonmi.
SÚČASŤOU ŠTÚDIA SÚ: karimatky, deky, podsedáky a podhlavníky.

MA ANANDA SARITA

Ma Ananda Sarita je svetovo známa Tantrická majsterka a autorka. Strávila 26 rokov v Indii v Osho centre, kde prešla hlbokou osobnou transformáciou cez meditácie a osobné sprevádzanie mystikom Oshom. Svoj život zasvätila učeniu Tantry. 
Vytvorila niekoľko experimentálnych skupín a programov pod značkou Tantra Essence, aby odovzdávala Tantrickú skúsenosť ďalej. Jej láska a poznanie, ktorú šíri je inšpiráciou pre ľudí po celom svete, aby žili svoju esenciu a požehnanie.

Photo Credit Zuzana Zonova, Lektorsky trenink Godess Essence 2018/2019 s Ma Amanda Saritou a Ma Prem Tanmayou, www.tantra-essence.com,