ŽENY V PREPOJENÍ

ŽENY V PREPOJENÍ – ŽENSKÝ KRUH

Ženy v prepojení je otvorený ženský kruh v Jakaí, v ktorom sa venujeme témam súvisiacich s transformačným a oslobodzovacím procesom žien, aby sme mohli vstúpiť do svojej prirodzenej sily, celistvosti a spirituality.

Počas stretnutí budeme praktikovať jedinečné techniky 5 000 ročnej tantry, bioenergetické cvičenia, aktívne tantrické a OSHO meditácie, liečivé masáže.

URČENÉ PRE všetky ženy bez rozdielu veku, začiatočníčky aj pokročilé v tantre.
Môžte prísť na ktorékoľvek stretnutie.

Počas všetkých stretnutí rešpektujeme stupeň rozvoja a individualitu každej ženy. Dôraz sa kladie na bezpečné, jemné a láskavé prostredie.
Všetky techniky a meditácie sú pozvánkou k objavovaniu a rozširovaniu svojho vnútorného priestoru vlastným spôsobom a tempom.

TERMÍNY SKUPINY:

KEDY: 04.09.2020, 18:00 – 21:00 PIATOK, Téma: „Hnev „

CENA:  15 € prevod (min 2 dni pred skupinou), 20 € hotovosť
STORNO PODMIENKY PRE SKUPINU: TU
KDE: ŠTÚDIO JAKAÍ, Bakošova 1, Bratislava – Lamač

CHCETE SA PRIHLÁSIŤ, ALEBO MÁTE OTÁZKY? NAPÍŠTE:
mail: rodinnykouc@gmail.com


SPRIEVODKYŇA SPUPINOU:

Ing. Jana Kaššová – profesionálna koučka a certifikovaná lektorka Tantra Goddess Essence, Mohendžodáro tantra-joga pre ženy, katarzných techník a Osho meditácií.
Osobnému rozvoju sa venuje od roku 2007. Pri práci prepája východnú filozofiu (meditácia, dych) so západnou psychológiou a neurovedou.
Je absolventkou: The Goddess Essence Teacher Training pod vedením
Ma Ananda Sarita.
Výcvik NLP a hypnózu podľa Eriksona, Konštalácie a Dych existencie absolvovala pod vedením Bhagata v Shangri La Osho Meditačnom Centre
0d roku 2017 vedie jogové a vzdelávacie Štúdio Jakaí v Bratislave – Lamači.


OSTATNÉ PROGRAMY: